Treść ogłoszenia

  Jesli szukasz pracy na terenie UK? Dobrze trafiles!
   
  Firma w Wielkiej Brytanii poszukuje osób z doświadczeniem do pracy na stanowisku Murarz.
  Prace budowlane przy użyciu narzedzi recznych (poziomica,miarka,pila reczna,mlotek,szypcze,kielnia etc),uzywanie materialow murarskich.
  Doświadczenie w pracy na stanowisku murarz, wymagane duze doswiadczenie w pracach czystych! Aby spelnic wymagania Angielskiego pracodawcy trzeba byc w stanie polozyc ok. 400 - 600 cegiel dziennie , tak jak robia to Angielscy murarze. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy za granicą oraz znajomość języka angielskiego , dokładność , prawo jazdy mile widziane,komunikatywnosc, rzetelność, samodzielność oraz chęć podjęcia pracy za granicą. Wyksztalcenie zawodowe mile widziane.Zdolnosc do wyjazdu w przeciagu od tyg do dwoch , od momentu zaakceptowania kandydatury.

  Praca w Anglii  - kontrakt lub umowa zlecenie , atrakcyjne wynagrodzenie płatne co tydzień lub co dwa tygodnie w zaleznosci od klienta ,dosc czeste mozliwe nadgodziny + weekendy, pomoc w załatwieniu formalnośći związanych z wyjazdem (umowa, zakup biletów, pomoc w zakwaterowaniu,konto bankowe,pomoc w zalatwieniu karty cscs- bhp).
  Ze wzgledu na duza ilosc ludzi zglaszajacych sie na dane stanowisko bez umiejetnosci czeladniczych ,wyjazd kandydat oplaca na wlasna reke. .Kandytat po przyjezdzie otrzymuje albo wyznaczone przez nas zakwaterowanie ,albo pomagamy w znalezieniu odpowiadajacego mu innego zakwaterowania.Koszt zakwaterowania to od L60-L100 tygodniowo na osobe (pokoje jedno lub dwu osobowe).W przypadku utracenia pracy przez kadnydata , dostaje on druga szanse podjecia pracy na innej budowie.Wyjatkiem od tej sytuacji jest utrata pracy przez spozycie alkoholu w pracy lub bycie pod jego wplywem w godzinach pracy, wtedy kandytat wraca do kraju na wlasna reke.Kandydaci musza zabrac ze soba swoje narzedzia z Polski , wymagany spis narzedzi wysylamy po zaakceptowaniu kandydatury na adres email kandydata.

  Cena: 70.00 zł

  Kontakt

  AW Services (UK) Ltd
  Mrowcza 243
  Warszawa
  04-697
  TEL: +48222197197
  Sylwia +447940470304

  EMAIL:aws.sylwia@gmail.com

  AW Services (UK) Ltd
  61 The Avenue
  Southampton
  SO17 1XS
  TEL: +442380381664
  EMAIL: office@awservicesuk.co.uk

  AW Services (UK) Ltd
  Lubelska 89/95
  Radom
  26-600
  Centrum Szkoleniowe
  Sylwia
  Murarz praca w Anglii
  q4.wloclawek.pl - Regionalne ogłoszenia z Włocławak oraz z okolic.