Treść ogłoszenia

  Agencja Reklamowa APM Druk oferuje kompleksowe usługi od projektu graficznego do druku.

  Specjalizujemy się w identyfikacji firm, odświeżaniem i wprowadzaniem na rynek nowych marek, przygotowywaniu projektów drukowanych oraz druku, www i pozycjonowaniem stron.

  Zapewniamy obsługę marketingową, kreację i kompleksową produkcję dowolnych materiałów, prowadzenie social media, doradztwo i zakup mediów – po prostu pełną realizację zadań.

  Nasza oferta obejmuje:
  Ulotki i foldery reklamowe, plakaty, kalendarze, wizytówki, teczki ofertowe, torby papierowe z nadrukiem reklamowym, CD i DVD okładki i naklejki na płyty, zaproszenia i kartki świąteczne, naklejki i etykiety samoprzylepne, karnety i bilety, katalogi i broszury, gazetki reklamowe, notesy reklamowe, ksero, stojaki reklamowe, rollupy, potykacze, banery i siatki reklamowe, folie samoprzylepne, znakowanie gadżetów reklamowych, tworzenie stron www, pozycjonowanie i administracja stron www, prowadzenie funpage'ów.

  Oferujemy również wykonywanie nadruku metodą HYDROGRAFIKI.

  Hydrografikę można wykorzystywać do dekorowania szerokiej gamy elementów takich jak:
  Lusterka, panele przełączników, klamki, emblematy, kołpaki, felgi, kaski motocyklowe, kaski rowerowe, obudowy laptopów, obudowy sprzętu RTV i AGD, obudowy gniazdek, włączników, dosłownie wszystko co może mieć kontakt z wodą.

  Zapraszamy do kontaktu
  www.apm-druk.pl

  Cena: 1.00 zł

  Kontakt

  www.apm-druk.pl
  Piotr
  projekty graficzne, strony www, pozycjonowanie, druk, reklama, ulotki, wizytówki
  q4.wloclawek.pl - Regionalne ogłoszenia z Włocławak oraz z okolic.